"Естафета єднання" в НУВГП

На днях, а точніше, 5-6 лютого в стінах нашого університету відбулася цікава зустріч під назвою "Естафета єднання". Зустріч була організована керівництвом Навчально-наукового інституту економіки і менеджменту, однак наші студенти, а саме Голова студентського парламенту НУВГП Сідлярук Ірина, Гаврилюк Наталія, Максимюк Наталія та Вознюк Каріна, долучилися до зустрічі. Іра Сідлярук зробила вагомий внесок в цю зустріч, а решта наших студентів допомогли їй в цьому. В НУВГП завітали делегації з Чернівецького національного університету ім. Юрія Федьковича та Миколаївського національного університету ім. В. О. Сухомлинського. Гості ближче познайомилися з нашим чарівним містом та нашим університетом. Дізнались про студмістечко, історію НУВГП, про інститут економіки та менеджменту, про роботу нашого студпарламенту, відкрили для себе 7  чудес Рівненщини, а також відвідали музей бурштину, театр, обсерваторію МАН, Злату Плазу, де залюбки почастувалися смачною піцою, Краєзнавчий музей та Екватор. Ну і звісно обмінялися досвідом роботи та особливостями навчання з ННІ ЕіМ. Було дуже цікаво, весело і пізнавально. Гості з Миколаєва та Чернівців містом Рівне були задоволені і поїхали з приємними та незабутніми враженнями. Надіюсь, що такі зустрічі і надалі будуть проводитися в стінах НУВГП. Також сподіваюся, що і наш інститут зможе перейняти такий досвід та долучитися до "Естафети єднання".