До уваги студентів ННІ АКОТ, які навчаються на умовах договору, що передбачає повну оплату за навчання!

До уваги студентів ННІ АКОТ,  які навчаються на умовах договору,  що передбачає повну оплату за навчання!

Шановні студенти ННІ АКОТ, які навчаються на умовах договору, що передбачає повну оплату за навчання.

До 10 лютого 2019 року. необхідно оплатити за навчання !!!

Копії квитанцій про оплату до 11.02.2019 року принести в деканат ННІ АКОТ (ауд. 133) або скинути на пошту інституту nni-akot@nuwm.edu.ua

12 лютого 2019 року будуть сформовані службові записки на відрахування студентів за порушення умов договору при умові  відсутності оплати за навчання до 10.02.2019 року.

14 лютого 2019 року буде сформовано наказ про відрахування студентів за порушення умов договору при умові  відсутності оплати за навчання до 10.02.2019 року.

Прохання до студентів, які не мають змоги оплатити за навчання вчасно, обов'язково підійти в деканат ННІ АКОТ 11.02.2019 року. В іншому випадку будемо вважати, що ви погоджуєтесь з вашим відрахуванням з університету за порушення умов договору.

З повагою, дирекція ННІ АКОТ.