День відкритих дверей у навчально-науковому інституті автоматики, кібернетики та обчислювальної техніки

День відкритих дверей у навчально-науковому інституті  автоматики, кібернетики та обчислювальної техніки

21 лютого 2016 року в головному корпусі університету відбувся день відкритих дверей ННІ АКОТ. Із зацікавленостю гості познайомилися з особливостями навчання в інституті та його матеріальною базою. Перед присутніми виступили директор ННІ АКОТ проф. Тадеєв П.О., завідувачі випускових кафедр проф. Древецький В.В., проф. Мартинюк П.М.,                          доц. Круліковський Б.Б.

Особливо сподобалось майбутнім абітурієнтам безпосереднє спілкування на кафедрах, під час якого вони змогли одержати відповіді на питання, які їх цікавили.

В цьому році на день відкритих дверей завітали як випускники загальноосвітніх шкіл, так і випускники коледжів та професійних ліцеїв. Підвищений інтерес до спеціальностей навчально-наукового інституту з боку випускників коледжів та професійних ліцеєв пов’язаний з новими можливостями для цієї категорії абітурієнтів, які реалізовані в умовах прийому до ВНЗ у 2016 році. Найважливішою серед них є право вступу випускникам коледжів на старші курси за різними спеціальностями.

Директор ННІ АКОТ                                                                                  П.О.Тадеєв