День відкритих дверей інституту

У суботу, 8 лютого 2014 року в головному навчальному корпусі в актовій залі відбувся День відкритих дверей Навчально-наукового інституту автоматики, кібернетики та обчислювалбної техніки (День знайомства з інститутом). Захід був організований для випусників шкіл, технікумів, коледжів 2014 року, попередніх років і всіх охочих та викликав значний інтерес з боку майбутніх абітурієнтів. Гості ознайомилися з матеріальною базою інституту, мали можливість поспілкуватися з дирекцією, завідувачами випускових кафедр, викладачами та студентами інституту.

Виступаючи з вітальним словом, в.о. директора інституту професор Тадеєв Петро Олександрович розповів про університет в цілому та основну увагу зосередив на нових напрямах підготовки, які відкриті в інституті, зокрема на напрямах підготовки "Електротехніка та електротехнології", "Інформатика", "Комп'ютерні науки" та "Комп'ютерна інженерія". Завідуючі випускових кафедр проф. Древецький В.В., проф. Турбал Ю.В., доцент Круліковський Б.Б. розповіли про особливості навчання на кожній із спеціальностей, які функціонують в інституті. З особливостями вступної компанії в цьому році присутніх ознайомив заступник відповідального секретаря приймальної комісії університету, заступник директора інституту Герус В.А.

Під час зустрічі відбувалися виступи студентської художньої самодіяльності та доповіді студентів ННІАКОТ.

Студенти інституту ознайомили присутніх з перевагами навчання в НУВГП. Зокрема, студент 4 курсу Сергійчук Роман презентував свої наукові знахідки, а заступник голови студентського парламенту інституту Гаврилюк Наталія розповіла присутнім про особливості соціального захисту студентів, культурно-масову та спортивну роботу в інституті.
   Особливістю цієї зустрічі було те, що майбутні студенти, випускники коледжів, професійних ліцеїв прийшли на неї добре підготовленими, оскільки презентували на сцені свої таланти.

Далі абітурієнти мали змогу отримати інформацію про кафедри та спеціальності інституту від завідувачів кафедр.

По закінченню зустрічі всі бажаючі гості ознайомилися з матеріально- технічною базою інституту.

Про особливості вступної кампанії в 2014 році на напрями підготовки інститутів виступив секретар приймальної комісії Герус Володимир Андрійович

Психологічна служба університету провела опитування майбутніх абітурієнтів. Із 73 абітурієнтів, які взяли участь в опитуванні, найбільше з них зацікавилися напрямами підготовки "Комп'ютерна інженерія" (26 чол.), "Комп'ютерні науки" (23 чол.), "Автоматизація та комп'ютерно-інтегровані технології" (13 чол.), "Інформатика" (13 чол.). На запитання, чому вони саме вибрали наш інститут, 26 абітурієнтів вказали на високу якість навчання. На запитання, чим ви хотіли б займатися поза навчанням, 30 абітурієнтів відповіли, що хотіли б займатися програмуванням, а 30 абітурієнтів, що хотіли б займатися спортом. Особливою несподіванкою була відповідь абітурієнтів щодо мови навчання, оскільки більшість з них виявили бажання вивчати частину дисциплін англійською мовою.

В цілому День знайомства з навчально-науковим інститутом автоматики, кібернетики та обчислювальної техніки пройшов на високому рівні, атмосфера зустрічі була наповнена позитивних емоцій, цікавих дискусій.

В.о. директора навчально-наукового
інституту автоматики, кібернетики