Cпівпраця з Люблінською політехнікою

Згідно угоди про співпрацю між Люблінською політехнікою та НУВГП 8 та 9 грудня 2014 р. відбувся візит завідувача кафедри автоматизації, електротехнічних та комп’ютерно-інтегрованих технологій професора Древецького Володимира Володимировича та доцента кафедри гідроенергетики, теплоенергетики та гідравлічних машин Карпюка Анатолія Андрійовича на факультет електротехніки і інформатики Люблінського технічного університету. В рамках візиту пройшла зустріч з директором інституту електроніки та інформаційної техніки професором Вольдемаром Вуйціком, відомим спеціалістом в галузі робототехніки, оптоелектроніки та телеінформаційних систем, під час якої обговорювались питання наукової співпраці по грантових проектах в рамках Європейської програми Еразмус+ та грантів Республіки Казахстан.

Під час зустрічі з заступником декана факультету електротехніки та інформатики доктором Павелом Артуром Мазуреком детально обговорено навчальні плани за напрямами «Електротехніка» та «Мехатроніка» І-го (бакалавр) та ІІ-го (магістр) рівня навчання. Досягнута домовленість про можливість проходження практики студентами НУВГП, а також про співпрацю за Європейськими освітніми програмами.

Відбулося ознайомлення з навчальними лабораторіями: мехатроніки, метрології, вимірювання неелектричних величин, релейного захисту в різних корпусах університету. Екскурсію проводив доктор Томаш Жиска бувший аспірант професора Віктора Івановича Лозбіна (завідувача кафедри теплоенергетики та машинознавства НУВГП в 2008...2012 роках).

Результатом візиту стало поглиблення співпраці нашого університету з Люблінською політехнікою в напрямках зближення навчальних планів підготовки спеціалістів в галузі електротехніки, автоматизації та використання відновних джерел енергії, обміну викладачами і студентами та спільних наукових досліджень.