"Білі берети - Рівне" провели інструктаж з надання домедичної допомоги

Днями, а саме 28-29 жовтня,  команда медичних інструкторів-волонтерів з ГО «Білі берети» провели інструктаж з надання домедичної допомоги для студентів ННІ АКОТ.

За даними ООН впродовж останніх 20 років понад 1 млрд. жителів Землі постраждало від наслідків надзвичайних ситуацій та близько 3 млн. осіб загинуло.

В Україні середній показник смертності від надзвичайних ситуацій становить 130-135 осіб на 100 тис. населення, що перевищує відповідні показники країн Європи в 3-5 разів!!!

При цьому 24% постраждалих помирають у лікарнях, а 76% - на догоспітальному етапі. У розвинутих країнах світу, навпаки, лише 28% - на догоспітальному етапі.

За оцінками медичних фахівців зі 100 осіб в Україні, які померли на догоспітальному етапі, 20% летальних випадків пов’язані з отриманням несумісних з життям травм, а причиною інших 80% стала недосконалість надання домедичної допомоги постраждалим безпосередньо на місці та неефективність медичної евакуації.

Отже, знання домедичної допомоги є необхідністю сьогодення кожної свідомої людини.

Наші студенти мали змогу отримати знання з надання допомоги постраждалим, навчилися як вести себе в надзвичайних ситуаціях, як боротися з панікою та рятувати життя в перші хвилини після аварій.

Така інформація є важливою та актуальною для всіх людей, і дуже приємно, що молодь має змогу бути обізнаною та проінформованою про особливості надання домедичної допомоги. Дякуємо «Білим беретам» за таку можливість.