1-й день

У п’ятницю 11 липня приймальна комісії розпочала прийом заяв на вступ ННІ АКОТ. Прийом документів триватиме впродовж трьох тижнів і завершиться о 12.00 годині 1 серпня.

Вже за цей день до інституту було подано 138 заяв.

У 2014 році абітурієнти матимуть можливість подати заяву про участь у конкурсному відборі до вищого навчального закладу, як у паперовій, так і в електронній формі. Традиційна паперова заява має подаватися вступником особисто.

Цьогорічною особливістю визначення рейтингового бала є зменшення ваги шкільного атестату при вступі до ВНЗ. Максимальний бал атестату про повну загальну середню освіту у 2014 році складатиме 60 балів замість 200.

Для участі у конкурсному відборі абітурієнти можуть використовувати як результати ЗНО отримані у 2014 році, так і результати тестування попередніх років, що отримані у період з 2008 до 2013 років.

Які ж документи потрібно мати для вступу:

До приймальної комісії подаються такі документи:

На бакалавра:

1. Заява встановленого зразка (в паперовій або в електронній формі).
  2. Документ державного зразка про повну загальну середню освіту (документ про здобутий освітньо-кваліфікаційний рівень) і додаток до нього.
  3. Сертифікат зовнішнього незалежного оцінювання (оригінал або завірена копія) і інформаційна картка ЗНО - роздруковужться з персональної сторінки на сайті Українського центру оцінювання якості освіти.
  4. Медична довідка за формою 086-о та довідка про профілактичні щеплення (оригінали або їх завірені копії).
  5. Шість кольорових фотокарток розміром 3 х 4 см.   !!! Звертаємо Вашу увагу на те, що фотокарточки мають бути обов’язково підписані ( вказати своє прізвище та ініціали на звороті кожної фотокарточки)!!!
  6. Документ, що засвідчує особу і громадянство вступника (паспорт - копії 1, 2 та 11 сторінки).
  7. Військовий квиток (або посвідчення про приписку до призовної дільниці) для вступників чоловічої статті.
  8. Копія довідки про присвоєння ідентифікаційного номера.
  9. Документи, що дають право на пільги.

На спеціаліста, магістра:

1. Заява встановленого зразка (в паперовій або в електронній формі).
  3. Медична довідка за формою 086-о та довідка про профілактичні щеплення (оригінали або їх завірені копії).
  1. Шість кольорових фотокарток розміром 3 х 4 см.    !!! Звертаємо Вашу увагу на те, що фотокарточки мають бути обов’язково підписані ( вказати своє прізвище та ініціали на звороті кожної фотокарточки)!!!
  1. Документ, що засвідчує особу і громадянство вступника (паспорт - копії 1, 2 та 11 сторінки).
  2. Військовий квиток (або посвідчення про приписку до призовної дільниці) для вступників чоловічої статті.
  3. Копія довідки про присвоєння ідентифікаційного номера.
  4. Документи, що дають право на пільги.

На спеціаліста, магістра студентам, які завершили навчання в поточному році НУВГП бакалавр:

1. Заява встановленого зразка (в паперовій або в електронній формі).
  3. Шість кольорових фотокарток розміром 3 х 4 см.  !!! Звертаємо Вашу увагу на те, що фотокарточки мають бути обов’язково підписані ( вказати своє прізвище та ініціали на звороті кожної фотокарточки)!!!
  1. Документи, що дають право на пільги.