Наукова діяльність

Всеукраїнський конкурс «До чистих джерел»

Всеукраїнський  конкурс  «До чистих джерел»

ШАНОВНІ КОЛЕГИ!

 Запрошуємо вас взяти участь у

Всеукраїнському конкурсі

«До чистих джерел»,

який проводить

Міністерство екології та природних ресурсів України та

Всеукраїнська дитяча спілка «Екологічна варта».

Матеріали для участі в Конкурсі приймаються Мінприроди України до 1 листопада 2013 року.

Матеріали надсилаються на адресу Мінприроди України:

03035, м. Київ, вул. Митрополита Василя Липківського, 35, Міністерство екології та природних ресурсів України, з поміткою «На Всеукраїнський конкурс «До чистих джерел».

Електронна версія конкурсних матеріалів надсилається на електронну пошту: dzherelakonkurs@gmail.com.

Конкурс проводиться на виконання Постанови Кабінету Міністрів України від 24 січня 2001 р. № 51 з метою об’єднання зусиль, спрямованих на поліпшення стану джерел, водойм і річок України, раціональне використання водних ресурсів, виховання дбайливого ставлення населення до водних об’єктів, їх охорони і відтворення, підвищення екологічної та правової обізнаності громадян щодо охорони водних ресурсів шляхом залучення широких верств населення до практичної природоохоронної роботи, розвитку громадянських природоохо­рон­них ініціатив.

Учасниками Всеукраїнського конкурсу «До чистих джерел» можуть бути місцеві державні адміністрації, сільські, селищні та міські ради, колективні та індивідуальні земле- і водокористувачі, установи, підприємства усіх форм власності, загальноосвітні, професійно-технічні, позашкільні та вищі навчальні заклади, засоби масової інформації, громадські організації, окремі громадяни.

Основними завданнями Конкурсу є:

– підтримка та активізація природоохоронної діяльності, спрямованої на досягнення конкретних практичних результатів з охорони та оздоровлення водних об’єктів, порівняння існуючої практики використання водних ресурсів з вимогами Водного кодексу України, здійснення конкретних заходів, що зменшують розбіжності між ними;

– залучення широкої громадськості до практичної природоохоронної діяльності шляхом підтримки державою екологічних ініціатив об’єднань громадян та окремих активістів;

– поліпшення просвітницько-інформаційної діяльності ЗМІ щодо основних положень Водного Кодексу України та практики його застосування, актуальних проблем стану водних ресурсів, його реального впливу на здоров’я людей, висвітлення прикладів позитивної практики водокористування.

Пропонуємо взяти активну участь у Конкурсі та залучити до нього представників місцевих державних адміністрацій, державної екологічної інспекції, санепідемслужби, депутатів місцевих рад, громадські природоохоронні організації, студентські товариства, засоби масової інформації.

Для отримання додаткової інформації звертайтесь до Оргкомітету Всеукраїнського конкурсу «До чистих джерел» за тел. (044) 289-31-42.

Наказ Мінекології про проведення конкурсу

Лист РОДА про проведення конкурсу

Порядок проведення конкурсу

Додаток 1

Додаток 2назад