Наукова діяльність

VІІІ Міжнародна науково-практична конференція «Проблеми і перспективи працевлаштування випускників вищих навчальних закладів»

Шановні викладачі, студенти, колеги!

Запрошуємо Вас взяти участь у роботі

VІІІ Міжнародної науково-практичної конференції

«Проблеми і перспективи працевлаштування випускників вищих навчальних закладів»,

яка відбудеться 12 листопада 2013 року у

I  навч. корпусі

Донецького національного університету економіки і торгівлі імені Михайла Туган-Барановського.

Мета конференції – обговорення наукових та практичних проблем, пов’язаних з проходженням практики студентами в період навчання, працевлаштуванням молодих фахівців та відстеженням їх кар’єрного зростання.

Напрямки роботи конференції:

1. Формування ефективної взаємодії ринку праці і вищої освіти в умовах інноваційного розвитку економіки України.

2. Правові аспекти регулювання працевлаштування випускників вищих навчальних закладів.

3. Інноваційні освітні технології і конкурентоспроможність випускника.

4. Соціальне партнерство у системі трудових відносин молодих фахівців і роботодавців.

5. Виробнича практика та стажування студентів і працевлаштування випускників.

6. Роль працевлаштування випускників у суспільному визнанні ВНЗ.

Матеріали конференції публікуватимуться у збірнику тез доповідей.

Проїзд, проживання та харчування за рахунок коштів учасників конференції.

Учасникам конференції з інших міст оргкомітет бронює місце в готелі згідно з заявкою.

З повагою та впевненістю

у плідній співпраці організаційний комітет!

Буклет конференції