Наукова діяльність

V НАЦІОНАЛЬНА ВИСТАВКА-ПРЕЗЕНТАЦІЯ «ІННОВАТИКА В СУЧАСНІЙ ОСВІТІ».

V НАЦІОНАЛЬНА ВИСТАВКА-ПРЕЗЕНТАЦІЯ  «ІННОВАТИКА В СУЧАСНІЙ ОСВІТІ».

ШАНОВНІ КОЛЕГИ!

З 22 ПО 24 ЖОВТНЯ 2013 РОКУ

У ВИСТАВКОВОМУ ЦЕНТРІ «КИЇВЕКСПОПЛАЗА»

(вул. Салютна, 2-Б, павільйон № 1, вхід Д) відбудеться

V НАЦІОНАЛЬНА ВИСТАВКА-ПРЕЗЕНТАЦІЯ

«ІННОВАТИКА В СУЧАСНІЙ ОСВІТІ».

ОРГАНІЗАТОРИ ВИСТАВКИ: Міністерство освіти і науки України, Національна академія педагогічних наук України, компанія «Виставковий Світ».

ВИСТАВКА ПРЕДСТАВИТЬ 796 навчальних закладів, наукових установ, методичних центрів, регіональних та муніципальних органів управління освітою, видавництв, підприємницьких структур, що забезпечують засобами навчання галузь освіти з 27 усіх регіонів України, а також учасників з Китайської Народної Республіки, Росії, США та Франції. Зокрема, 95 – університетів, академій, інститутів, коледжів, технікумів, науково-методичних центрів, установ; 589 – закладів післядипломної освіти, загальноосвітніх шкіл, гімназій, ліцеїв, дошкільних та позашкільних навчальних закладів; 27 – регіональних органів управління освітою; 25 – зарубіжних закладів освіти і міжнародних представництв; 24 - навчально-методичні центри професійно-технічної освіти, професійно-технічні навчальні заклади; 36 – виробників та дистриб’юторів сучасних засобів навчання, електронних проектів, програм та рішень для галузі освіти, видавництв, інтернет-проектів.

Уперше в межах виставки буде представлений ОСВІТНІЙ ПАВІЛЬЙОН КИТАЙСЬКИХ НАВЧАЛЬНИХ ЗАКЛАДІВ. 19 ВИЩИХ НАВЧАЛЬНИХ ЗАКЛАДІВ КИТАЙСЬКОЇ НАРОДНОЇ РЕСПУБЛІКИ ЗАПРОПОНУЮТЬ програми академічного обміну студентами, аспірантами і викладачами вищих навчальних закладів, співробітництво китайських та українських університетів, проведення спільних наукових розробок і навчання в Китаї.

ОСВІТУ ЗА КОРДОНОМ, ДОСВІД СПІВПРАЦІ З УКРАЇНСЬКИМИ КОЛЕГАМИ ПРЕЗЕНТУВАТИМУТЬ також агенція Campus France, Московський Технологічний Інститут «ВТУ», Moscow Business School в Україні, Американські Ради з міжнародної освіти: ACTR/ACCELS.

СУЧАСНІ ЗАСОБИ НАВЧАННЯ, ЕЛЕКТРОННІ ПРОЕКТИ, ПРОГРАМИ ТА РІШЕННЯ ДЛЯ ГАЛУЗІ ОСВІТИ органам державного управління, керівникам закладів освіти, педагогам, батькам представлять: компанія INTEL UKRAINE MICROELECTRONICS LTD, представництво «Epson Europe B.V.» в Україні, компанії «АВ-ПРО», «Панасонік Україна Лтд», «Майкрософт» - рішення для освіти, компанія «2х3 Україна» - представництво польського виробника ТМ 2х3, компанія «Інтер Системс» (ТМ BenQ, Vivitek), програмно-апаратний комплекс «Смарсі», благодійна організація «Освітні ресурси і технологічний тренінг», UNIVERSINET, компанія Пролего – представник LEGO Education (Лего освіти) в Україні, компанія «Інфолайф Київ», Всеукраїнська освітня Інтернет-мережа «Щоденник.ua», компанія «Інфол», фірма «1С Україна», Український центр інноватики та патентно-інформаційних послуг, ТМ QUICK TEACHER, компанія «ІНТЕРДИЗАЙН Україна», приватне акціонерне товариство «МТС УКРАЇНА» (мобільна академія для батьків, програма підтримки студентів, мобільний інтернет від МТС в школи). На 109 НАУКОВО-ПРАКТИЧНИХ КОНФЕРЕНЦІЯХ, СЕМІНАРАХ, круглих столах, майстер-класах, презентаціях відбудеться обговорення нагальних проблем подальшого реформування галузі освіти, удосконалення процесу навчання і виховання, упровадження інформаційних технологій і педагогічних новацій, обмін досвідом практичної роботи та здобутками кращих навчальних закладів.

22 ЖОВТНЯ  2013 Р. ВІДБУДУТЬСЯ:

- Нагородження дипломами «ЛІДЕР НАЦІОНАЛЬНОЇ СИСТЕМИ РЕЙТИНГОВОГО ОЦІНЮВАННЯ ВИЩИХ НАВЧАЛЬНИХ ЗАКЛАДІВ УКРАЇНИ» закладів освіти, які зайняли в рейтингу І-ІІІ місця.

- ПРЕЗЕНТАЦІЇ ДОСЯГНЕНЬ ЗАКЛАДІВ ОСВІТИ, ОРГАНІВ УПРАВЛІННЯ ОСВІТОЮ ТА БІЗНЕС-СТРУКТУР з упровадження інновацій, зокрема: «ОСВІТНІЙ ОКРУГ ЯК ІННОВАЦІЙНА МОДЕЛЬ УПРАВЛІННЯ», представляє департамент освіти і науки Донецької обласної державної адміністрації та Донецький обласний інститут післядипломної педагогічної освіти.

«НАУКОВО-МЕТОДИЧНЕ ТА ОРГАНІЗАЦІЙНО-УПРАВЛІНСЬКЕ ЗАБЕЗПЕЧЕННЯ ІННОВАЦІЙНОГО РОЗВИТКУ ОСВІТНЬОГО ПРОСТОРУ ЗАКАРПАТТЯ», представляє департамент освіти і науки, молоді та спорту Закарпатської обласної державної адміністрації та Закарпатський інститут післядипломної педагогічної освіти.

«РОЗРОБКА ТА УПРОВАДЖЕННЯ СИСТЕМИ МЕРЕЖНОЇ ВЗАЄМОДІЇ СУБ’ЄКТІВ РЕГІОНАЛЬНОГО ОСВІТНЬОГО ПРОСТОРУ ЯК ОСНОВИ ІННОВАЦІЙНОГО РОЗВИТКУ», представляє Дніпропетровський обласний інститут післядипломної педагогічної освіти. «ТРАНСФЕР ІННОВАЦІЙНИХ ТЕХНОЛОГІЙ ПРОЕКТУ «ХЕНКЕЛЬ АКАДЕМІЯ» У ПРОФЕСІЙНУ ОСВІТУ», представляє компанія «Хенкель Баутехнік (Україна)».

- Нагородження ПЕРЕМОЖЦІВ КОНКУРСУ З ТЕМАТИЧНИХ НОМІНАЦІЙ Золотими та Срібними медалями. Згідно з Указом Президента України 2013 РІК ОГОЛОШЕНО РОКОМ ДИТЯЧОЇ ТВОРЧОСТІ. У рамках Року дитячої творчості під час роботи виставки відбудеться відкрита стендова презентація робіт учнів і студентів ВСЕУКРАЇНСЬКОГО БІОЛОГІЧНОГО ФОРУМУ УЧНІВСЬКОЇ ТА СТУДЕНТСЬКОЇ МОЛОДІ «ДОТИК ПРИРОДИ». За підсумками експертного оцінювання наукового журі переможці форуму будуть відзначені почесними нагородами. Миколаївський обласний інститут післядипломної педагогічної освіти разом з представниками Росії та Казахстану представлять пересувну МІЖНАРОДНУ ВИСТАВКУ ДИТЯЧИХ РОБІТ «Кішки в малюнках дітей».

23 ЖОВТНЯ 2013 Р. ВІДБУДУТЬСЯ:

- Круглий стіл з теми: «ОБГОВОРЕННЯ ПЛАНУ РЕАЛІЗАЦІЇ СТРАТЕГІЇ РОЗВИТКУ ОСВІТИ ДО 2021 РОКУ", представляє відділення стратегії і розвитку освіти державної наукової установи «Інститут інноваційних технологій і змісту освіти» МОН України.

- Семінар з теми: «ОСВІТНІ ПРОЕКТИ ЩОДО СТВОРЕННЯ ІННОВАЦІЙНОГО СЕРЕДОВИЩА В СИСТЕМІ ПРОФЕСІЙНОЇ ОСВІТИ», представляє відділення науково-методичного забезпечення змісту професійно-технічної освіти державної наукової установи «Інститут інноваційних технологій і змісту освіти» МОН України.

- ВИСТАВКА-ПРЕЗЕНТАЦІЯ діяльності органів студентського самоврядування, молодіжних громадських та профспілкових організацій студентів ВНЗ І-ІІ рівнів акредитації «РОЛЬ ГРОМАДСЬКИХ ОРГАНІЗАЦІЙ У РОЗВИТКУ СОЦІАЛЬНОЇ АКТИВНОСТІ СТУДЕНТІВ».

НАЦІОНАЛЬНА ВИСТАВКА «ІННОВАТИКА В СУЧАСНІЙ ОСВІТІ» за своїм фаховим і науковим рівнем, поставленими на розгляд проблемами сучасного розвитку галузі освіти та чисельністю учасників є однією з найбільш рейтингових та широкомасштабних освітянських виставок в Україні.

ЗАПРОШУЄМО ПЕДАГОГІВ І КЕРІВНИКІВ НАВЧАЛЬНИХ ЗАКЛАДІВ, НАУКОВИХ УСТАНОВ,  ОРГАНІВ УПРАВЛІННЯ ОСВІТОЮ, СТАРШОКЛАСНИКІВ, СТУДЕНТІВ І БАТЬКІВ ВІДВІДАТИ ВИСТАВКУ «ІННОВАТИКА В СУЧАСНІЙ ОСВІТІ»!

Виставка працює: 22 -23 жовтня 2013 р. – 10.00 – 18.00

24 жовтня 2013 р. – 10.00 – 16.00

ВХІД ВІЛЬНИЙ

З детальною програмою роботи виставки можна ознайомитися в Оргкомітеті або на офіційному сайті виставки: WWW.INNOVOSVITA.COM.UA

Запрошення

Прес-релізназад