Наукова діяльність

«СТРАТЕГІЇ ІННОВАЦІЙНОГО РОЗВИТКУ ЕКОНОМІКИ УКРАЇНИ: ПРОБЛЕМИ,ПЕРСПЕКТИВИ, ЕФЕКТИВНІСТЬ»

ШАНОВНІ КОЛЕГИ!

Національний технічний університет«Харківський політехнічний інститут»

Економічний факультет

Рада молодих вчених економічногофакультету

запрошують до участі у щорічній (IV) міжнародна Internet- конференції студентів та молодих вчених

яка відбудеться 20 грудня 2013року в м. Харків

До участі у конференції запрошені представники України, Австрії, Швеції, Німеччини, Угорщини та Росії.

Інноваційним у проведенні конференції є орієнтованість на використання сучасних інформаційних технологій та можливостей мережі Internet.

Форма участі - дистанційна.

Учасникам пропонується обговорення результатів в on-line- режимі (через форум наукової конференції). Приїзд та особиста участь в конференції не передбачається.

Надані Вами тези доповідей будуть опубліковані на web-сторінці форуму: http://hpi.kh.ua/ За результатами роботи конференції випускається друкована збірка тез доповідей та програми конференції (після проведення конференції у режимі Internet).

ОСНОВНІ ТЕМАТИЧНІ НАПРЯМИКОНФЕРЕНЦІЇ:

1. Менеджмент підприємств та управління персоналом.

2. Економіка підприємства та маркетинг.

3. Інноваційні технології обліку, аналізу та аудиту в економічній діяльності.

4. Управління інноваційними та інвестиційними процесами.

5. Правове забезпечення виробничо-підприємницької діяльності та правова охорона об’єктів інтелектуальної власності.

6. Управлінські та фінансові аспекти міжнародної конкурентоспроможності продукції та підприємств, соціальні процеси на підприємстві.

7. Історія, сучасність та перспективи розвитку економічна теорії.

Інформаційний лист запрошення ХПІ