Наукова діяльність

Стажування в Польщі

Стажування в Польщі

Фундація

CENTRAL EUROPEAN ACADEMY STUDIES AND CERTIFICATION (CEASC), Польща

у співпраці з

УНІВЕРСИТЕТОМ ІНФОРМАТИКИ (WSIiU), Лодзь, Польща

та

ЦЕНТРОМ ЄВРОПЕЙСЬКИХ ФОНДІВ (BFE), Лодзь

оголошують набір учасників стажування

“СУЧАСНИЙ УНІВЕРСИТЕТ – ПРОЕКТНИЙ ПІДХІД ДО ОРГАНІЗАЦІЇ РОБОТИ ЗГІДНО ДО ПОЛОЖЕНЬ ЄВРОПЕЙСЬКИХ КВАЛІФІКАЦІЙНИХ РАМОК”.

Європейські кваліфікаційні рамки – рамка кваліфікацій європейського простору вищої освіти та Європейська рамка кваліфікацій для навчання протягом життя (Lifelong Learning Programme).

ЦІЛЬОВА ГРУПА ПРОЕКТУ: викладацький склад Вищих Навчальних Закладів України, методичний та адміністративний персонал українських ВНЗ (30 осіб).

ТРИВАЛІСТЬ СТАЖУВАННЯ: 6 днів (10-16 листопада 2013 року), м. Лодзь, Польща

ТЕМАТИКА СТАЖУВАНЬ:

- трирівнева система вищої освіти та квалікаційні рівні європейського освітнього простору. Їх порівняльний аналіз з українськими відповідниками. Рівні та засади визнання українських освітніх документів в європейському освітньому просторі.

- проектний підхід в організації навчального процесу в європейських університетах. Формування навчальних планів з застосуванням проектного підходу

- практична реалізація в рамках організації навчального процесу принципу мобільності студентів та викладачів через використання спеціалізованих фондів ЄС, призначених для фінансування компоненту мобільності

- робота над власними обмінними, навчальними та дослідницькими проектами, фінансованими з джерел ЄС: приклади, досвід, вимоги до учасників подібних проектів.

Програма стажування передбачає 30 годин лекційних та практичних занять.

СЕРТИФІКАТ – офіційний сертифікат про отримання післядипломної освіти, форма міністерства освіти Республіки Польща.

РОБОЧІ МОВИ: польська (з перекладом), українська та російська. Частина тем буде доступна для обговорення англійською та німецькою мовами.

КРАЩІ УЧАСНИКИ СТАЖУВАННЯ отримають запрошення до участі в додатковій програмі, в рамках якої відбуватиметься розробка власних проектів, орієнтованих на залучення фінансування з відповідних фондів ЄС. Дана програма на 70-80% фінансуватиметься з коштів ЄС та триватиме протягом лютого-квітня 2013 року.

ВАРТІСТЬ: 1500,00 грн та 380,00 Євро.

ВКЛЮЧАЄ В СЕБЕ: проїзд, проживання (2-х місні номери), дворазове харчування (сніданки та обіди), навчання, роздатковий матеріал, сертифікат, культурна програма, інтеграційна та підсумкова вечірки, візова підтримка (без врахування візового збору).

ДЛЯ УЧАСТІ В ПРОЕКТІ необхідно надіслати заповнену анкету та CV на адресу: cons.ceasc@gmail.com з приміткою "lodz_ERK"

до 15 ЖОВТНЯ 2013 року включно.  

КОНТАКТНА ОСОБА: Ольга Поліщук, +38 093 210 93 42, +38 095 32 42 955

Програма стажування

Реєстраційна анкетаназад