Наукова діяльність

Міжнародний науковий журнал

The Advanced Science Journal

(ISSN 2219-746X, e-ISSN 2219-7478),

запрошує до публікації наукових праць у Сполучених Штатах Америки та Китаї у 2013-2015 роках.

У 2013 році журнал видаватиметься 6 разів на рік у Сполучених Штатах та двічі на рік у Китаї. Кожна публікація оцінюється експертною радою (Peer review). У редакційній колегії ми віримо, що кожен вчений має право на публікацію отриманих ним наукових результатів, отже має бути готовий і до критики з боку своїх колег, тому закликаємо відповідально ставитися до їх змісту та якості.

З дня заснування у 2009 року філософія видання спирається на найсучасніший формат академічних видань – Open Access Journal, який надає якнайширші можливості вченим оприлюднювати та популяризувати результати власної наукової діяльності в Америці, Азії, країнах Європи та всього світу, не втрачаючи дорогоцінного часу. Такий підхід забезпечує читацьку аудиторії понад 50.000 науковці з усіх країн світу.

Завдяки The Advanced Science Journal™ наукові публікації доступні не лише у друкованому вигляді та на полицях бібліотек провідних університетів США, а й у електронному форматі у вільному доступі як на сайті видання, так й у електронних бібліотечних базах, в тому числі у науковометричних базах IndexCopernicus, GoogleScholar, бібліографічній базі даних UlrichsGlobalSerialsDirectory та інших каталогах наукових публікацій, а також в акаунті видання у Twitter. Це позитивно впливає на індивідуальний індекс цитування автора та просуває університет, який презентує автор, у міжнародних рейтингах.

У 2013 році також буде подано заявку на включення до бази даних наукової періодики Scopus.

Ми запрошуємо до публікації вчених, які мають наукові та академічні ступені, а також здобувачів таких наукових ступенів.

Детальна інформація про строки та вартість публікації наведена файлах.

З повагою та надією на подальшу співпрацю,

Редакція журналу.

Інформаційний лист та реєстраційна форма

Шаблон оформлення статті