Наукова діяльність

ОГОЛОШЕННЯ

ОГОЛОШЕННЯ

 Шановні науково-педагогічні працівники!

 Запрошуємо Вас взяти участь у Міжнародному науково-технологічному форумі «Наука, інновації, технології – 2013».

До участі у Форумі запрошуються провідні вчені наукових установ вищих навчальних закладів, інженери та конструктори державних підприємств, керівники міністерств, Національних академій наук, представники бізнесових кіл, посли та працівники посольств іноземних держав в Україні.

У межах Міжнародного науково-практичного форму «Наука, інновації, технології – 2013» планується виставка найкращих технологічних розробок вітчизняних наукових установ, вищих навчальних закладів та підприємств, зокрема робіт, удостоєних Премії Кабінету Міністрів України за розроблення і впровадження інноваційних технологій у 2013 році, проведення тематичних конференцій, круглих столів та семінарів.

У рамках ділової програми Форуму учасники зможуть обмінятися практичним досвідом у сфері науково-технічного співробітництва, обговорити спільні проблеми та нагальні питання, представити свої наукові розробки, кращі інноваційні проекти.

Під час заходу планується проведення тематичних секцій, зокрема:

-         Україна у світовому науково-технічному та інноваційному просторі;

-         Інновації – джерело технологічної модернізації національної економіки;

-         Ефективна енергетика – ключовий фактор національної безпеки;

-         Інноваційні технології раціонального використання та відтворення родючості ґрунтів;

-         Перспективи розвитку генних та клітинних технологій;

-         Впровадження технологій електронного урядування та розвитку електронного документообігу;

-         Сучасне матеріалознавства і технології металів.

Науково-педагогічні працівники, які бажають взяти участь у форумі «Наука, інновації, технології – 2013» повинні подати теми доповідей до 1 вересня 2013 року.

Більш детальну інформацію щодо подачі заявки та участі у Міжнародному науково-технологічному форумі «Наука, інновації, технології – 2013» можна отримати в науково-дослідній частині університету (кім. 104) або за електронною адресою E.G.Gerasimov@nuwm.rv.ua.

 назад