Наукова діяльність

Міжнародна online-конференція «Проблеми техногенної та природної безпеки: міжнародне партнерство у надзвичайних ситуаціях».

Шановні колеги.

НАЦІОНАЛЬНИЙ УНІВЕРСИТЕТ ЦИВІЛЬНОГО ЗАХИСТУ УКРАЇНИ

Запрошуємо до співпраці в рамках міжнародної онлайн конференції «Проблеми техногенної та природної безпеки: міжнародне партнерство у надзвичайних ситуаціях».

4-26 листопада 2013 на базі інформаційного порталу Національного університету цивільного захисту України відбудеться міжнародна online-конференція «Проблеми техногенної та природної безпеки: міжнародне партнерство у надзвичайних ситуаціях».

Тематичні рубрики.

1. Цивільна безпека. Стан, проблеми, перспективи.

2. Підвищення рівня безпеки населення і територій при транскордонних надзвичайних ситуаціях техногенного та природного характеру.

3. Організація забезпечення дій підрозділів та захисту населення в зоні надзвичайних ситуаціях.

4. Психологічне забезпечення підрозділів і населення в зоні надзвичайних ситуацій.

5. Інноваційні підходи щодо забезпечення безпеки підрозділів і населення в зоні надзвичайних ситуацій.

6. Сучасні підходи в превентивній безпеці.

Важливі дати конференції:

до 4 червня 2013 - перше інформаційне повідомлення;

до 4 вересня 2013 - друге інформаційне повідомлення;

до 4 листопада 2013 - прийом заявок і тез доповідей на участь у конференції;

04-24 листопада 2013 робота конференції за рубриками (тематичні доповіді);

25-26 листопада 2013 формування і розсилка рішення конференції

до 4 січня 2014 формування і розсилка електронного збірника конференції.

Оргкомітет залишає за собою право внесення змін до тематики рубрик з урахуванням заявок, що надійшли, тез і побажань учасників.

КОНТАКТНАІНФОРМАЦІЯ:

Координатор з підготовки тез конференції та розміщення їх на інформаційному порталі ГОВАЛЕНКОВ СЕРГІЙ СЕРГІЙОВИЧ

Office: +380577073490

Mobile: + 380932518861

Fax: +380573702131

Email: govalenkovss@mail.ru [1]

Загальний координатор з проведення конференції - ШЕВЧЕНКО РОМАН ІВАНОВИЧ

Office: +380577073490

Mobile: + 380502117733

Fax: +380573702131

Email: shevchenko605@rambler.ru [2]

Сайт організації, що представляєконференцію - http://nuczu.edu.ua/ukr/ [3]

ВИМОГИ ДО ДОПОВІДЕЙ: обсяг доповіді необмежений. Розміщення на інформаційному порталі мовою оригіналу. Робоча мова - англійська, російська, українська. Доповідь супроводжується тезами до 10 рядків на одній з робочих мов конференції.

ІНФОРМАЦІЙНЕ ПОВІДОМЛЕННЯ (ПРОПОЗИЦІЯ) ПРО СПІВРОБІТНИЦТВО - до 1 стор. формату А4 на будь-якій з мов конференції.

ОФОРМЛЕННЯ ДОПОВІДІ - Microsoft Power Point або інша подібна програма.

Структура доповіді:

Прізвище та ініціали авторів. (Країна, контактна інформація)

Назва доповіді.

Постановка проблеми.

Виклад основного матеріалу.

Висновки.

Цитована література.

З повагою, оргкомітет конференції.