Наукова діяльність

Конференція «Форми організації самостійної роботи студентів в умовах розвитку сучасних освітніх інформаційних технологій»

Шановні колеги!

Запрошуємо Вас взяти участь у роботі періодичної конференції

«Форми організації самостійної роботи студентів в умовах розвитку сучасних освітніх інформаційних технологій»,

що відбудеться

27-28 листопада 2013 р.

Матеріали конференції будуть розміщені в форматі .pdf на WEB-ресурсі ПФ НУБіП України “КАТУ” за адресою http://www.csau.crimea-ua.com у розділі  “Факультети та центри” - “Науково-навчально-методичний центр” - “Міжнародна конференція” видані окремим збірником з присвоєнням йому ISBN, УДК та ББК, який буде відправлений учасникам конференції (за їх бажанням), а також у найбільші вузи України. Розсилку матеріалів конференції буде здійснено до 31.01.2014 р.

ДОПОВІДАЧІ І АУДИТОРІЯ:

На конференцію запрошуються викладачі і співробітники вузів і наукових  установ України, Росії, Білорусії, Молдови та інших країн.

ІНФОРМАЦІЙНА ПІДТРИМКА:

Конференція працюватиме за такими СЕКЦІЯМИ:

-       агрономічний факультет;

-       факультет землеустрою і геодезії;

-       факультет лісового, садово-паркового та мисливського господарства;

-       економічний факультет;

-       факультет ветеринарної медицини;

-       факультет механізації виробництва і технології переробки сільськогосподарської продукції;

-       гуманітарні кафедри.

УМОВИ УЧАСТІ

Для участі в конференції «Форми організації самостійної роботи студентів в умовах розвитку сучасних освітніх інформаційних технологій» необхідно:

- не піз­ні­ше 13 жовтня 2013 р. відправити за допомогою електронної пошти на адресу numc-katu@mail.ru заявку на участь у конференції за формою, що наводиться в додатку 1;

- не піз­ні­ше 10 листопада 2013 р. відправити вкладеним файлом на електронну адресу numc-katu@mail.ru текст доповіді, оформлений відповідно до нижчеподаних вимог.

У темі листа необхідно вказати секцію, прізвище першого автора, якщо приймають участь декілька авторів в одній статті (Наприклад, економічний факультет, Іванов А.В.).

• Зверніть увагу: відділ обробки інформації надішле повідомлення про отримання Вашого листа протягом двох днів! У разі відсутності повідомлення – продублюйте відправлення, або з’ясуйте питання про отримання за вказаним вище телефоном.

• Участь у конференції цілком безкоштовна.

Лист - запрошення на конференцію