Наукова діяльність

Колективна монографія «Актуальні питання обліку, аналізу і аудиту: теорія та практика»

Шановні колеги !

Кафедра обліку і аудиту

Дніпропетровського університету імені Альфреда Нобеля

з метою сприяння оприлюдненню результатів науково-дослідницьких робіт запрошує науковців прийняти участь у написанні колективної монографії:

«Актуальні питання обліку, аналізу і аудиту: теорія та практика»

(в рамках комплексної теми дослідження «Теоретико-методологічні засади розробки та впровадження інноваційних систем обліку, аналізу і аудиту ефективного розвитку підприємств» державний реєстраційний номер 0110U000203)

Контрольні дати

• формування авторського колективу (подання авторської довідки) — до 30.12.2013 р.

• надання авторами матеріалів для розгляду організаційним комітетом — до 31.03.2014 р.

• розсилка монографії авторам — до 30.05.2014 р.

До публікації приймаються роботи, які відображають результати досліджень за запропонованою тематикою.

Робочі мови: українська, російська, англійська.

У монографії плануються наступні розділи:

1. Проблеми розвитку та взаємодії фінансового і податкового обліку в умовах застосування МСФЗ.

2. Теорія і практика управлінського обліку і аналізу.

3. Організація та удосконалення обліку в галузях економіки.

4. Економічний аналіз та фінансовий менеджмент в ринковій економіці.

5. Методологія і організація контролю та аудиту діяльності суб’єктів господарювання. Практика застосування МСА.

Інформаційний лист та умови участі