Наукова діяльність

22-й Міжнародний форум “Дні якості в Києві ’2013”

22-й Міжнародний форум “Дні якості в Києві ’2013”

Шановні колеги!

Запрошуємо Вас взяти участь у заходах

22-го Міжнародного форуму “Дні якості в Києві ’2013”,

присвяченого Всесвітньому дню якості.

Організатори: Українська асоціація якості (УАЯ) за дорученням Європейської організації з якості (ЄОЯ) та Український союз промисловців і підприємців (УСПП).

У програмі Форуму ’2013:

- науково-практична конференція “Зроблено якісно – зроблено для успіху”, на якій передбачено представлення як кращих світових підходів, так і практичного досвіду провідних вітчизняних організацій з відповідних питань менеджменту. В основу програми будуть покладені ексклюзивні знання і досвід, які отримала УАЯ як партнер EFQM (Європейського фонду управління якістю). EFQM об’єднує близько п’ятисот провідних організацій Європи та світу і визначив своєю метою виділення та поширення кращого досвіду, що дозволяє цим організаціям досягати сталого успіху. Саме цей досвід і буде представлений учасникам Форуму;

- тематичні семінари від провідних фахівців з актуальних аспектів ефективного менеджменту.

Основні заходи Форуму відбудуться в приміщеннях УАЯ за адресою:
м. Київ, вул. Микільсько-Слобідська, 6 (станція метро «Лівобережна»).

Початок роботи ‑ 14 листопада о 10.00. Реєстрація з 09.00.

Запрошуємо до участі у Форумікерівників і фахівців компаній, представників органів влади, бізнесових структур, громадських організацій, науковців, викладачів навчальних закладів.

Оргкомітет розгляне заявки на виступи щодо досвіду реалізації проектів у сфері менеджменту і якості.

Для участі у Форумі необхідно до 1 листопада п.р. надіслати до Оргкомітету факсом або електронною поштою заявку за формою, що додається, та сплатити організаційний внесок.

Як завжди, форум “Дні якості в Києві ’2013” – це корисна нова інформація та можливість ділового спілкування з провідними фахівцями і колегами.

 

Інформаційний лист Форум

Заявка на Форумназад