Наукова діяльність

10 Всеукраїнська студентська UniОлімпіада

Шановні колеги!

Раді повідомити Вам про старт

10 Всеукраїнської студентської UniОлімпіади.

Вже 10 років поспіль ми запрошуємо до участі в Олімпіаді студентів 4-5 курсів фінансово-економічних спеціальностей та банківської справи.

Олімпіада 2013 року буде реалізована у 3 етапи:

І тур - 8 жовтня 2013 року

ІІ тур - 10-30 жовтня 2013 року

III тур – фінал, 7 листопада 2013 року.

Перший тур (відбірковий) проходитиме шляхом тестування в режимі "on-line", другий тур (індивідуальний) передбачає роботу над індивідуальними завданнями під керівництвом журі. А під час третього (фінального) випробування, яке відбудеться в Києві, студентам буде запропоновано 2-а конкурсні завдання.

Реєстрація для участі в Олімпіаді відкрито з 23.09.2013 до 08.10.2013 на сайті http://students.unicredit.com.ua/

У додатку розміщено більш детальну інформацію. Якщо участь у заході Вам цікава або у разі виникнення додаткових питань, Ви можете звертатись до Ірини Кікало (Iryna.Kikalo@unicredit.ua, тел.: 044 230 13 41). Сподіваємось побачити студентів як серед учасників, так і серед переможців UniОлімпіади.

З повагою, Департамент персоналу, UniCredit Bank, ПАТ «Укрсоцбанк».

Запрошення