Звернення в.о. ректора НУВГП професора Віктора Степановича Мошинського до студентів Слов’янського навчально-консультаційного центру

Звернення в.о. ректора НУВГП  професора Віктора Степановича Мошинського до студентів Слов’янського навчально-консультаційного центру

Звернення в.о. ректора НУВГП

професора Віктора Степановича Мошинського

до студентів Слов’янського навчально-консультаційного центру

Шановні студенти!

Був час коли ви вступили до Національного університету водного господарства та природокористування і почали навчатися у відокремленому підрозділі – Слов’янському навчально-консультаційному центрі. Для вас, мешканців Донецької, Запорізької, Луганської та Харківської областей м. Слов'янськ стало рідним, всіх вас об'єднало бажання отримати вищу освіту з таких спеціальностей як водні ресурси,землевпорядкування та кадастр,екологія та охорона на вколишнього середовища,економіка підприємства. Між вами та університетом був складений договір де чітко визначене основне положення про те, що університет зобов'язується надати освітню послугу на рівні міжнародних стандартів. Місцем виконання договору, за будь-яких обставин, лишається м. Слов'янськ, тож літня екзаменаційна сесія, державні іспити, захист дипломних проектів та дипломних робіт відбудеться згідно з навчальним графіком. За бажанням студентів окремі дисципліни можуть вивчатись дистанційно.

Шановні студенти,вітою вас з світлим Христовим Воскресінням і за словами Ісуса з Євангелії від Іоана: ‘’Нехай серце вам не тривожиться!’’

17 квітня 2014 року