Зустріч в.о. ректора НУВГП Корецького М.Х. зі студентами заочної (дистанційної) форми навчання

23 вересня 2013 р. в актовій залі університету відбулась зустріч в.о. ректора НУВГП Корецького М.Х., директора ННІ заочно-дистанційного навчання Пелеха Ю.В. зі студентами заочної (дистанційної) форми навчання.

До студентів доведений порядок організації в університеті навчального процесу заочної (дистанційної) форми навчання. Обговорені проблеми студентів-заочників, намічені перспективи розвитку дистанційного навчання, представлені змінені критерії оцінювання знань. Студенти ознайомлені з можливістю отримання в університеті додаткових освітніх послуг та подвійних дипломів міжнародного зразка. Запрошені на зустріч студенти мали нагоду поставити запитання в.о. ректора НУВГП Корецькому М.Х. та директору ННІ заочно-дистанційного Пелеху Ю.В., на які отримали вичерпні відповіді.