Збори трудового колективу навчально–наукового Інституту заочно-дистанційного навчання

30 травня відбулися перші збори трудового колективу навчально–наукового Інституту заочно-дистанційного навчання.

На порядку денному розглядалися питання:

Про навчально-методичну, наукову, організаційну і виховну роботу в навчально-науковому інституті заочно-дистанційного навчання. Доповів директор ННІЗД проф. Пелех Ю. В., керівники структурних підрозділів та навчально-консультаційних центрів.Вибори членів вченої ради інституту.Різне.

На збори були запрошені перший проректор університету Левицька Світлана Олексіївна, проректор з науково–педагогічної, виховної роботи та соціального захисту Гавриш Володимир Степанович, проректор з науково–педагогічної роботи та адміністративно-господарського забезпечення Мельниченко Петро Петрович, проректор з фінансово-економічної роботи та виробництва Сергійчук Петро Миколайович. Головував на зборах директор навчально-наукового інституту заочно-дистанційного навчання Пелех Юрій Володимирович.

Професор Левицька Світлана Олексіївна наголосила про пріоритетність впровадження дистанційних і європейських програм в університеті відповідно до сучасних освітніх вимог.

У доповіді директора Пелеха Юрія Володимировича були окресленні питання функціонування та перспектив розвитку навчально-наукового інституту заочно-дистанційного навчання.

Заступник директора Турбал Юрій Васильович звернув увагу присутніх на основні організаційні аспекти впровадження дистанційної освіти в НУВГП. Дав вичерпні відповіді на запитання присутніх.

Заступник директора Сокаль Валентина Анатоліївна окреслила основні перспективи функціонування відділення довузівської підготовки та профільного навчання.

Також виступили начальник відділення європейської освіти Корнелюк Ірина Андріївна, директори НКЦ Вечер В’ячеслав Володимирович, Нечидюк Анатолій Анатолійович.

На зборах трудового колективу відбулися висунення та обговорення кандидатур до складу вченої ради інституту.

Директор інституту Пелех Юрій Володимирович подякував членам трудового колективу за співпрацю у впроваджені дистанційної, європейської освіти та проведення профорієнтаційної роботи.