Виставка освіти в Україні та за кордоном

24-26 жовтня у столиці України відбудуться Міжнародна виставка «Інноватика в сучасній освіті» та Міжнародна виставка освіти за кордоном «World Edu».

Виставка представить 585 учасників із 23 регіонів України та 7 країн світу: Чехії, Словаччини, Австрії, Канади, США, Швейцарії, Німеччини.

Зокрема, учасниками виставки стануть 93 українських університети, академії, інститути, коледжі, технікуми, наукові установи та 12 закордонних навчальних закладів і міжнародних освітніх агенцій.

На виставці будуть представлені 369 загальноосвітніх шкіл, гімназій, ліцеїв, дошкільних і позашкільних навчальних закладів, обласних і міських органів управління освітою.

Також участь у виставці братимуть участь 79 професійно-технічних навчальних закладів, науково-методичних центрів професійно-технічної освіти та 32 виробники та постачальники засобів навчання, проектів, сучасних програм і рішень для галузі освіти, видавництва, освітні портали.

На відвідувачів виставок чекають:

• представники навчальних закладів, наукових установ, міжнародних представництв тощо;
  • провідні світові компанії та представництва в Україні, які презентуватимуть новітні технології для впровадження в освітній процес, обладнання для предметних кабінетів, програмне забезпечення, рішення для управління навчальним закладом тощо;
  • науково-практичні семінари, презентації, майстер-класи, відкриті уроки та інше.

ПРОГРАМА РОБОТИ ВИСТАВКИ

Оргкомітет запрошує на виставку учнів, майбутніх абітурієнтів, студентів і їх батьків, які зацікавлені в виборі навчального закладу та програм навчання в Україні та за кордоном. Представники навчальних закладів і освітніх програм докладно розкажуть про умови вступу, вимоги до абітурієнтів, тривалість навчання та інші особливості здобуття освіти.

Чекаємо всіх, хто щиро прагне до змін в українській освіті, обміну інноваційними ідеями та досвідом, налагодження контактів для майбутньої співпраці.

Виставки працюватимуть у Київському Палаці дітей та юнацтва за адресою: вул. Мазепи, 13, метро «Арсенальна».

Час роботи: 24-25 жовтня з 10:00 до 18:00, 26 жовтня з 10:00 до 16:00.

ПОПЕРЕДНЯ РЕЄСТРАЦІЯ

Додаткова інформація за телефонами: (067) 656-51-89, (044) 498-42-04 або е-mail: