Відкриття навчально-консультаційного центру в м. Червоноград

9 квітня 2013 року робоча група в складі в.о. ректора Корецького М.Х., завідувача кафедри розробки родовиш корисних копанин і технології неорганічних речовин Маланчука З.Р., начальника навчального відділу Макаренка Р.М. відвідала Червоноградський гірничо-економічний коледж. В ході візиту відбулася зустріч з колективом даного навчального закладу. За результатами проведеної роботи досягнута домовленість щодо інтеграції навчальних планів підготовки освітньо-кваліфікаційного рівня молодший спеціаліст спеціальностей: підземна розробка корисних копалин, експлуатація та ремонт гірничого електро-механічного обладнання та автоматичних пристроїв, бухгалтерський облік, економіка підприємства, комерційна діяльність, розробка програмного забезпечення для подальшого навчання за напрямом підготовки університету. За пропозиції директора Червоноградського гірничо-економічного коледжу Сольвара Л.М. прийнято рішення на базі коледжу створити навчально-консультаційний центр університету.