Відділ європейської освіти пропонує навчання у Вищій інженерно-економічній школі (м. Жешув, Польща)

Відділ європейської освіти пропонує випускникам бакалаврату напряму «Геодезія, картографія та землеустрій» продовжити навчання у магістратурі у Вищій інженерно-економічній школі (м. Жешув, Польща).

Навчання розпочнеться з березня 2015 року і триватиме 3 семестри. Оплата становить 463 EURO за семестр або 95 EURO за місяць (1 семестр продовжується 5 місяців).

При підтримці фонду ЄС у Вищій інженерно-економічній школі створено сучасну інфраструктуру для студентів, зокрема, створено нові геодезичні лабораторії оснащені геодезичним інструментарієм провідних компаній світу, придбано геодезичне програмне забезпечення, а у поточному академічному році була введена електронна система обслуговування студентів та можливість дистанційного навчання з використанням платформи e-learning.

Пропонуємо також інженерне навчання (3,5 - річне) на факультетах: геодезія і картографія та ліценціатське (бакалаврат) (3 - річне) у сфері соціальної праці, посередництва і переговорів та коучингу і управління людськими засобами.

За детальною інформацією звертатись у відділ європейської освіти

каб. 138.