Віце-президент інституту Азербайджанства в НУВГП

6 квітня до НУВГП завітав віце-президент міжнародної громадської організації інституту Азербайджанства в Україні, аспірант дипломатичної академії при МІС в Україні Сеід Гадмалієв.

Під час зустрічі в.о. ректора Корецький М.Х. розповів гостям про університет, його здобутки та пріоритети навчання. Микола Христофорович наголосив щодо зацікавленості в налагодженні вигідної співпраці між Азербайджанськими ВНЗ та НУВГП, про що свідчить і майбутня поїздка делегації від Національного університету до Бакинського державного університету. Водночас плануються зустрічі і з ректорами інших ВНЗ, зокрема з ректором Азербайджанського економічного університету, Бакинського Славістичного університету. Зі свого боку пан Гадмалієв пообіцяв повну підтримку в організації поїздки до Баку делегації від НУВГП, а також допомогу в організації набору на навчання в НУВГП громадян Азербайджанської Республіки у майбутньому.

На завершення в.о. ректора Корецький М.Х. висловив вдячність Сеіду Гадмалієву за знайдену можливість зустрітися та висловив сподівання на подальшу плідну співпрацю.