У центрі обговорення – дистанційне навчання

25 квітня 2013 року відбувся семінар з числа постійно діючих шкіл-семінарів „Використання сучасних інформаційно-комунікаційних технологій у підготовці майбутнього фахівця технічного профілю”, який організував навчально-методичний відділ.

Перед учасниками семінару з доповіддю «Про специфіку роботи з системою підтримки дистанційного навчання Moodle» виступив начальник сектору з дистанційної освіти Олександр Юрійович Старовєров, який охарактеризував основні проблеми в організації дистанційного навчання у нашому університеті. Зокрема, він акцентував увагу слухачів на технічних характеристиках та перевагах системи управління навчальним процесом "Moodle" та наголосив, що співпраця кафедр та викладачів з інститутом заочно-дистанційного навчання – запорука успіху.

Учасники семінару – відповідальні особи за впровадження заочно-дистанційного навчання в навчально-наукових інститутах та кафедрах, молоді викладачі кафедр.

Впровадження заочно-дистанційного навчання в університеті були основними запитаннями учасників семінару до доповідача.

Програму та графік шкіл-семінарів розміщено на університетському сайті. Там можна також дізнатися про доповідачів та час проведення наступних семінарів.

Навчально-методичний відділ