Створення Західноукраїнського навчально-консультаційного центру НУВГП

24 квітня 2013 року відбулась робоча поїздка викладачів кафедри розробки родовищ корисних копалин і технології неорганічних речовин доцентів Стріхи В.А. та Рачковського В.П. до міста Червоноград.

Метою поїздки було завершення процесу підписання документів розпочатого 9 квітня цього року в.о. ректора Корецьким М.Х. та завідувачем кафедри Маланчуком З.Р. по створенню на базі Червоноградськогого гірничо-економічного коледжу Західноукраїнського навчально-консультаційного центру НУВГП.

В ході візиту відбулася зустріч з директором коледжу Сольваром Л.М. та міським головою м. Червоноград Чудійовичем І.І. які всіляко сприяли процесу створення навчально-консультаційного центру.

Також під час візиту відбулась зустріч зі студентами третього і четвертого курсів гірничого відділення коледжу в ході якої викладачі кафедри дали відповіді на запитання відносно специфіки навчання в університеті, проживання у гуртожитку, можливості навчання на військовій кафедрі, заняття спортом та організації дозвілля і оздоровлення студентів. Студенти коледжу схвально оцінили можливість отримання дипломів двох зразків про вищу освіту.