Студентів відділу європейської освіти НУВГП гостинно вітає Державний університет «Люблінська Політехніка»

З 10.02.2014 року успішно розпочався інтенсивний курс з вивчення польської мови 30 студентів, що навчаються за європейськими освітніми програмами у Державному університеті «Люблінська Політехніка».

В перший день курсів студенти складали вступний випробувальний тест на визначення рівня знань з польської мови. Наші студенти показали хороший результат, а цьому ми завдячуємо  працівникам відділу європейської освіти методисту Власюк Г.М. та спеціалісту Потапчук М.І., які своєю наполегливою працею, протягом півроку, допомогли студентам здобути якісно новий  рівень знань з польської мови.  Безкоштовні польські курси проходили тричі на тиждень.

Польська сторона привітно зустріла студентів відділу європейської освіти НУВГП та забезпечила  сприятливі умови для їх перебування.

Невеличка екскурсія університетськими корпусами, сучасними лабораторіями та аудиторіями, а на завершення прогулянка історичною частиною міста справили  позитивне враження та підтвердили правильність їхнього вибору.