Студенти НУВГП отримали можливість дистанційного навчання у провідних університетах світу

Студенти НУВГП отримали можливість дистанційного навчання у провідних  університетах світу

Останнім часом все більшої популярності набувають “віртуальні університети”, прослухавши online-курси у яких можна отримати відповідні сертифікати. І це закономірно, адже  дистанційні технології мають безмежні комунікаційні можливості та дозволяють відкрити перед людиною весь світ.  Лише один з таких ресурсів– coursera містить 1555 безкоштовних курсів! Їх читають найкращі викладачі. Чого лише вартує список університетів-партнерів :  університети Стенфорда, Арізони, Х’юстона, Тайваню, Каліфорнії, Нью-Йорку, Торонто, Мюнхенський технічний, Прінстонський, Тель-Авівський університети, університет Нью-Мексико, Національний дослідницький ядерний університет МІФІ, Пекінський університет та низка інших–всього 140 університетів.

15 жовтня був запущений український проект- prometheus, де є можливість вивчати дисципліни українською мовою.

Зважаючи на це, вчена рада НУВГП прийняла рішення, яке дозволяє студентам-дистанційникам вивчати будь-яку дисципліну навчального плану дистанційно з використанням сертифікаційних електронних ресурсів провідних університетів світу. Відповідний сертифікат  буде зараховуватись при складанні студентом іспиту чи заліку.

Бажаємо Вам цікавого та успішного навчання, дорогі наші студенти.

Відділ дистанційного навчання НУВГП.