Сьогодні в НУВГП з візитом перебуває делегація з Угорщини

Сьогодні в Національному університеті водного господарства та природокористування з візитом перебувають перший проректор університету прикладних наук імені Яноша Кадалані (Угорщина) Анош Берта та радник ректора з міжнародних зв’язків цього ж університету Єно Нолнар. Відбулась офіційна зустріч з в.о. ректора професором Корецьким М.Х.. В актовій залі університету для студентів та викладачів НУВГП гості презентували свої навчальні програми. З наступного навчального року студенти НУВГП матимуть можливість навчатись за освітніми програмами університету імені Яноша Кадалані та отримувати другий диплом цього навчального закладу. Крім того, угорські колеги пропонують студентам НУВГП проходження практики в Угорщині, вивчення окремих курсів тощо.