Семінар по LMS Moodle

17 жовтня був проведений науково-методичний семінар по структурі організації та впровадженню дистанційної форми навчання в навчальний процес для викладачів.

Слухачі були ознайомлені з середовищем дистанційного навчання Moodle та її основними можливостями , ключовими правилами створення електронних освітніх ресурсів в середовищі Moodle. Були представлені , створені в середовищі Moodle , навчально - методичні матеріали для студентів з усіх предметів обов'язкового циклу . Особливу увагу було приділено технологіям підготовки та розміщення навчально -методичних матеріалів та взаємодії викладача і студента . Тема викликала велику зацікавленість учасників , фахівцям було задано багато питань.

Підсумком роботи семінара стало рішення про підготовку викладачами необхідних матеріалів для розміщення їх у системі дистанційного навчання. Для підвищення рівня компетентності викладачів по роботі в системі Moodle вирішено організувати цикл курсів з навчання роботі в даній системі .