Розширення меж співпраці з Республікою Польща

Національний університет водного господарства та природокористування, в особі виконуючого обов’язки ректора Корецького Миколи Христофоровича, уклав договір про співробітництво з Свентокшиским технічним університетом в Кельце (Республіка Польща).

Основними напрямками спільної діяльності з метою вдосконалення навчального процесу та спільного обміну науковим досвідом між двома університетами, є:

• проведення наукових досліджень і аналізів;
  • проведення спільних наукових і навчальних заходів;
  • організація конференцій;
  • спільні наукові публікації;
  • співпраця в галузі освіти наукових співробітників та студентів;
  • обмін студентами в рамках навчального процесу та практик.

Також, між НУВГП та Свентокшиским технічним університетом в Кельце (Республіка Польща) було заключено додаткову угоду до основого договору, яка в себе включає спільне рішення щодо створення спільної трьохсеместрової підготовки магістрів для українських студентів, причому два семестри будуть проходити в Свентокшискому технічному університеті в Кельце (Республіка Польща). Оплата за семестр навчання в польському університеті складає 1 000 євро.