Розширення меж польського співпартнерства

13 квітня 2013 року до Національного університету водного господарства та природокористування завітала голова польської громадської організації «Жінка Олівни» Грежина Мужвіц, в рамках ділової поїздки до міста Рівне.

Дана організація багато років поспіль співробітничає не тільки з головою нашого рідного міста, але й з багатьма навчальними закладами щодо культурного обміну між нашими державами.

Цього ж разу вона завітала до НУВГП для зустрічі з в.о. ректора Корецьким Миколою Христофоровичем та обговорення майбутньої плідної співпраці. Також велась розмова про умови договору про співробітництво та в подальшому його підписання.

Після цієї зустрічі з головою польської громадської організації, керівництво нашого університету сподівається на довготривале партнерство.