Робоча зустріч в.о. ректора НУВГП проф. Корецького Миколи Христофоровича з представниками Державного технічного університету «Люблінська Політехніка» щодо особливостей реалізації європейських освітніх програм

03.09.2013 року відбулася робоча зустріч в.о. ректора НУВГП проф. Корецького Миколи Христофоровича щодо особливостей реалізації європейських освітніх програм. На зустрічі були присутні директор ННІЗДН, доктор педагогічних наук , професор Пелех Ю.В., директор ННІАКОТ, доктор педагогічних наук Тадеєв П.О., кандидат технічних наук, доцент Кузнецова Т.О., кандидат технічних наук, доцент Макаренко Р.М., директор бюро програм Східного партнерства Люблінської Політехніки, доктор технічних наук Веслав Сікора, заступник декана факультета менеджменту, доктор технічних наук Іоланта Слонєц, заступник директора інституту електроніки та інформаційних технологій, завідувач кафедри оптоелектроніки та телекомунікаційних мереж, доктор технічних наук Павел Комада.

Під час зустрічі обговорювалися питання реалізації європейських освітніх програм у 2013-2014 н.р., перспективи спільних бакалаврських та магістерських програм за спеціальностями: менеджмент, будівництво та архітектура, комп’ютерна інженерія, мехатроніка, проведення профорієнтаційної роботи серед студентів ОКР «Спеціаліст», щодо вступу в магістратуру з подальшим отриманням подвійного диплому.

Зокрема, кандидат технічних наук Кузнецова Т.О. підтвердила можливість співпраці НУВГП та «Люблінської Політехніки» щодо втілення магістерських програм за спеціальністю «Менеджмент», зауважуючи про бажання студентів (10 чол.) навчатися саме за європейськими освітніми програмами.

Результатами зустрічі стало спільне рішення представників обох університетів-партнерів про продовження набору студентів на європейські освітні програми за спеціальністю «Інформатика» ОКР «Бакалавр» до 20 жовтня 2013р. та продовження набору студентів на європейські освітні програми ОКР «Магістр» до 10.12.2013р.