Робоча поїздка на Закарпаття

З 22 по 25 квітня 2013 року відбулася робоча поїздка делегації НУВГП на чолі з директором навчально-наукового інституту заочно-дистанційного навчання, завідувачем кафедри суспільних дисциплін професором Пелехом Ю.В. до Закарпатської області з питань профорієнтаційної роботи. У здійсненні профорієнтаційних заходів брали також участь заступник в.о. директора навчально-наукового інституту будівництва та архітектури професор Хлапук М.М та доцент кафедри гідротехнічного будівництва та автомобільних доріг Шинкарук Л.А. За результатами роботи у м. Ужгороді та Ужгородському районі, м. Мукачеве та Мукачівському районі, м. Берегово та Берегівському районі, у районних центрах Свалява та Хуст було вирішено питання про відкриття центрів довузівської підготовки та дистанційного навчання у м. Мукачеве (ЗОШ № 4) та м. Ужгород (Басейнове управління р. Тиса).