Робоча поїздка заступника директора навчально-наукового інституту заочно-дистанційного навчання Сокаль В.А. до м. Кіровограда

18 квітня 2013 року відбулась зустріч заступника директора навчально-наукового інституту заочно-дистанційного навчання Сокаль В.А. з директором будівельного коледжу Тараном Олександром Володимировичем. Було погоджено підписання угоди про співпрацю, погодження навчальних планів за спорідненими спеціальностями та можливість продовження навчання випускників коледжу будівельних спеціальностей в Інституті будівництва та архітектури НУВГП.

На даний час у коледжі навчається близько 650 студентів. Проведено зустріч зі студентами випускних курсів, на якій роздані профорієнтаційні матеріали та ознайомлено випускників з напрямами підготовки, умовами вступу до НУВГП, навчанням на військовій кафедрі, побутом та дозвіллям студентської молоді. Студентів зацікавили питання оплати за навчання, навчання на військовій кафедрі, забезпечення гуртожитками, доїзду до м. Рівне.

Того ж дня о 13.00 год. проведена зустріч з учнями випускних класів НВО СЗНЗ І ст. «Гармонія» - гімназія ім. Т.Шевченка, на якій відбулась презентація НУВГП: продемонстрований фільм про НУВГП, ознайомлення випускників з правилами прийому, спеціальностями та напрямами підготовки, оплатою за навчання, умовами проживання у гуртожитках, можливістю продовжити навчання в магістратурі, аспірантурі університету. Учнів зацікавило навчання в НУВГП, так як оплата за навчання нижча ніж у місцевих НВЗ, також зацікавились питаннями навчання за європейськими програмами з одержанням двох дипломів (українського та польського) за спорідненими спеціальностями НУВГП та Жешувського державного університету, Краківської академії імені Анджея Фрича Моджевського та Державного університету «Політехніка Любельська» (м. Люблін) та дистанційною формою навчання.

З директором гімназії Войною Галиною Георгіївною підписана угода про співпрацю, попередньо домовлено про проведення пробного тестування для учнів 10 класу у травні 2013 р., відкриття підготовчих курсів на базі гімназії, в перспективі навчання за дистанційною формою.

У Кіровоградському обласному управлінні водних ресурсів визначена відповідальна за проведення профорієнтаційної роботи випускниця нашого університету, начальник відділу моніторингу та використання водних ресурсів Гайдук Катерина Іванівна. Серед працівників управління є бажаючі продовжити навчання у НУВГП, так як не всі вони мають вищу спеціальну освіту. Також працівники зацікавилися питаннями вступу в аспірантуру, навчанням за дистанційною і заочною формами.