Приклад подає ННІ АКОТ

Студенти-магістранти Навчально-наукового інституту автоматики, кібернетики та обчислювальної техніки (11 осіб) стали також і студентами Державного університету «Політехніка Любельська» спеціальності «Мехатроніка» - про це повідомила начальник відділу європейської освіти Корнелюк І.А., яка сьогодні повернулася зі службового відрядження з Республіки Польща.

За словами Корнелюк І.А., всі 11 студентів зараховані студентами польського ВНЗ і навчатимуться за програмами подвійного диплому.

Це стало можливим завдяки наполегливій праці директора ННІ АКОТ кандидата фізико-математичних наук, доктора педагогічних наук, професора Тадеєва П.О. та зав. кафедри доктора технічних наук, професора Древецького В.В. та працівників відділу європейської освіти.

До навчального процесу за програмами подвійного диплому долучилися і працівники ННІ економіки, менеджменту та права. Таким чином, з лютого 2014 року навчання за європейськими програмами у Державному університеті «Політехніка Любельська» розпочнуть 42 студенти нашого університету.

Бажаємо успіхів у здобутті вищої освіти і закликаємо представників інших інститутів наслідувати
приклад ННІ АКОТ та ННІ ЕМП !