Події в ректораті

Відбулось чергове засідання ректорату, на якому розглянуті питання підготовки до проходження навчальних та виробничих практик, про розподіл методичної літератури та підготовки до відзначення 68 річниці перемоги у Великій Вітчизняній війні.

Під час розгляду питання про підготовку до проходження практик в.о. ректора професор Корецький М.Х. висловив зауваження щодо відсутності пропозицій про проходження практик в країнах Європи – Угорщині та Польщі, з вищими навчальними закладами яких укладено угоди про співпрацю. Микола Христофорович запропонував деканам факультету водного господарства та гідротехнічного будівництва терміново вирішити питання з виїздом студентів на Закарпаття з тим, щоб ознайомитись з роботою систем водного господарства під час паводку, а науковцям університету внести свої пропозиції щодо участі у вивченні та розробці протипаводкових заходів.

При розгляді й обговоренні питання про розподіл навчально-методичної літератури було запропоновано відкласти ухвалення рішення на наступне засідання після надання фінансового обґрунтування видання такої літератури.

На засіданні схвалено план заходів з підготовки до відзначення 68 річниці перемоги у Великій Вітчизняній війні.

Директор навчально-наукового інституту заочно-дистанційного навчання професор Пелех Ю.В. ознайомив присутніх з результатами відрядження до Угорщини.

В.о. ректора професор Корецький М.Х. вкотре звернув увагу членів ректорату на необхідність посилення профорієнтаційної роботи, розповів про роботу з залучення іноземних студентів.

Відбулись робочі наради

8 квітня 2013 року в.о. ректора професора Корецького М.Х. провів робочі наради з комендантами гуртожитків, науковцями і завідувачами кафедр факультетів гідротехнічного будівництва та водного господарства.

На нараді з працівниками адміністративно-господарської частини розглянуті питання плати за проживання в гуртожитку, проведення інвентаризації матеріальних цінностей та інші проблеми господарської діяльності.

На нараді з науковцями водного напрямку в.о. ректора професор Корецький М.Х. звернув увагу на активізацію діяльності науковців, розширення профорієнтаційної роботи, залучення студентів з інших держав на навчання за спеціальностями водного напрямку.