Операційна програма «Людський капітал»

1 липня 2013 року в м. Варшава Республіка Польща, Фонд Регіонального розвитку під керівництвом Міністра регіонального розвитку – Ельжбети Бєньковської, була затверджена програма «Подвійний диплом в рамках польсько-українського співробітництва» у рамках конкурсу № 1/POKL/4/1/1/PN/2013 Операційної програми «Людський капітал».

Свентокшиский технічний університет в Кельце (Республіка Польща) та Національний університет водного господарства та природокористування (Україна) стали учасниками програми «Подвійний диплом в рамках польсько-українського співробітництва». Загальна сума фінансування складає 2 000 000 євро.

В рамках вищезазначеної програми університети заключили договір про співробітництво та додаткову угоду на спільну підготовку магістрів.

Керівництво двох університетів надіється на постійну та плідну співпрацю між нашими вищими навчальними закладами.