НУВГП розпочав прийом документів на заочну форму навчання

Приймальна комісія Національного університету водного господарства та природокористування вже отримала від абітурієнтів 3866 пакетів документів на денну форму навчання.

А від сьогодні розпочато прийом документів від бажаючих здобувати освіту за заочною формою.

Також університет пропонує європейську освіту. Це шанс навчатися одночасно в Україні та за її межами, а також одержати диплом європейського зразка.

На сьогодні таку форму вже обрало 26 абітурієнтів, які здали у приймальну комісію відразу оригінали документів. 8 вступників мають намір отримати подвійні дипломи бакалаврів НУВГП та Державного університету Люблінська політехніка. За словами членів відбіркової комісії найбільше абітурієнти цікавляться такими напрямами, як архітектура та інформатика.

Приємною несподіванкою стала кількість прихильників НУВГП зацікавлених у євроосвіті, які спілкуються у соціальній мережі «Контакт». За 10 днів вступної кампанії вона об'єднала 1504 особи. Щодня молодь на форумах обмінюється інформацією та ділиться своїм досвідом.

Також триває набір студентів на поки що незвичне дистанційне навчання.

У всьому світі воно набуває все більшої популярності. Зокрема в США на сьогоднішній день майже половина студентів вибирають саме такий спосіб здобуття вищої освіти, а в Росії для просування дистанційного навчання скеровано понад 100 мільйонів доларів на переоснащення технічного обладнання освітньої галузі, каже директор навчально-наукового інституту заочно-дистанційного навчання НУВГП, професор Юрій Пелех.

Він переконаний, що це ідеальний варіант для тих, хто через якісь причини не може відвідувати заняття та сесії, й зокрема допоможе тим, хто проживає далеко від навчального закладу, особам з обмеженими можливостями, військовослужбовцям отримати повноцінну вищу освіту.

Детальнішу інформацію про напрями, терміни та інші умови європейської й дистанційної освіти читайте у розділі сайту - абітурієнту, «Євровибір».