Нові партнери по міжнародному співробітництву

0 квітня Національний університет водного господарства та природокористування з робочим візитом відвідали представники Товариства з обмеженою відповідальністю «Українське інформаційне агентство Альуасіт» на чолі з директором Мохамедом Яссіном.

Гості зустрілися з в.о. ректора М.Х. Корецьким, директором навчально-наукового інституту заочно-дистанційного навчання Пелехом Ю.В., начальником відділу міжнародних відносин Шпаком Ю.В. Під час зустрічі було обговорено можливість співпраці щодо пошуку іноземних громадян, які бажають навчатися в Національному університеті водного господарства та природокористування, можливості відкриття заочно-дистанційних центрів навчання в країнах Африки, а також підписано угоду про співпрацю.

11 квітня у супроводі начальника відділу міжнародних відносин Шпака Ю.В. для представників «Українського інформаційного агентства Альуасіт» відбулася оглядова екскурсія студмістечком.