Нові можливості для співпраці запропонував стратегічний партнер НУВГП ДУ “Люблінська Політехніка”

Нові можливості для співпраці запропонував стратегічний партнер НУВГП ДУ “Люблінська Політехніка”

Нові можливості для співпраці запропонував стратегічний партнер НУВГП ДУ “Люблінська Політехніка”

 

1-2 квітня 2014 року відділ європейської освіти Національного університету водного господарства та природокористування гостинно приймав делегацію з ДУ «Люблінська Політехніка», головною метою перебування якої було обговорення європейських програм за освітньо-кваліфікаційним рівнем “Магістр” з можливістю отримання подвійного диплому.

Делегація з Люблінської Політехніки у складі Вєслава Сікори — директора Бюро Східного Партнерства Люблінської Політехніки, Анни Рудавської — заступника декана механічного факультету, Бартоломея Квятковського — заступника декана факультету будівництва та архітектури, Павла Комади — заступника директора інституту електротехніки та інформатики та Юлії Яскевич – перекладача зустрілася 1 квітня з проректорами та директорами навчально-наукових інститутів НУВГП, зокрема з в.о. проректора з наукової роботи і міжнародних зв’язків Савіною Н.Б., в. о. проректора з науково-педагогічної та навчальної роботи Сорокою В.С., в.о. директора ННІ ЗДН Турбалом Ю.В., в.о. директора ННІ БА Макаренком Р.М., в.о. директора ННМЕІ Гавришом В.С. та директором ННІ АКОТ Тадеєвим П.О. У ході зустрічі порушувалися питання щодо організації навчального процесу за програмами подвійних дипломів на ОКР «Магістр» на всіх спеціальностях, впровадження інтенсивних курсів з вивчення польської мови для студентів та викладачів з метою ефективної співпраці між ВНЗ-партнерами.

Також керівництво обох університетів домовилося про можливість проходження ознайомчої практики для студентів, які бажають навчатися згідно програми подвійних дипломів на початку травня у місті Люблін. З метою привернення уваги студентства до Люблінської Політехніки представники польської делегації презентували фільм про умови та переваги навчання у вищезгаданому університеті. Ознайомитися із презентаціями можна на інтернет-сторінці відділу європейської освіти та університету.

Директор Бюро Східного партнерства Вєслав Сікора зустрівся з в.о. ректора НУВГП Мошинським В.С. На зустрічі обговорювалась можливість навчання на аспірантурі та проходження стажування на базі Люблінської Політехніки для викладачів та пошуковців НУВГП. У ході зустрічі було запропоновано НУВГП долучитися до участі у грантах та інноваційних проектах ЄС спільно із ДУ ЛП. Тому 11 квітня 2014 року відбудеться чергова зустріч ректорату нашого університету з представником Люблінської Політехніки та керівником Центру іноваційних проектів (Польща).

У перший день перебування польської делегації відбулася також зустріч із батьками студентів-першокурсників, які вже навчаються за програмою подвійного диплому за напрямами «Менеджмент» та «Інформатика» під головуванням начальника відділу європейської освіти Корнелюк І.А. Пан Вєслав Сікора виступив перед батьками студентів і розказав про досягнення та проблеми, які виникають під час навчання у Польщі. Особливо пан Вєслав Сікора наголосив на постійному та наполегливому вивченні польської мови з метою успішного навчання та написання кваліфікаційної роботи. Зокрема, запропонував всім бажаючим вивчити мову або покращити свій рівень знань на базі Люблінської Політехніки у літній період. Вартість двотижневого інтенсивного курсу вивчення польської мови (60 год.) 360 злотих.

2 квітня 2014 року відбулися робочі зустрічі керівників факультетів обох університетів. Зокрема, обговорено зміни у навчальних планах підготовки магістрів та бакалаврів за відповідними напрямами з метою зближення з навчальними планами Люблінської Політехніки. Крім того, було досягнуто домовленості щодо перезарахування подібних навчальних предметів. Розглянуто можливість співпраці у галузі проведення спільних наукових досліджень для встановлення безпосередніх контаків між науковцями.

Цього дня пан Павел Комада та пан Бартоломей Квятковський провели інформаційні лекції зі студентами 4-го курсу спеціальності «АУТП», «Будівництво» та «Архітектура». А пані Анна Рудавська відвідала попередній захист аспіранта ННІ МЕІі взяла участь в обговоренні висновків щодо презентації роботи.

Всі, кого зацікавилаінформація про навчання за програмами подвійного диплома, проходження стажування чи практики, можуть звертатися у відділ європейської освіти, що знаходиться за адресою: вул. Соборна, 11, 1 корпус НУВГП, каб. 138.назад