Науково-методичний семінар

2 грудня був проведений науково-методичний семінар по структурі організації та впровадженню дистанційної форми навчання в навчальний процес для викладачів Кафедри вищої математики.

Викладачі кафедри були ознайомлені з середовищем дистанційного навчання Moodle її основними можливостями, ключовими правилами створення електронних освітніх ресурсів в середовищі Moodle.

Були представлені , створені в середовищі Moodle, навчально - методичні матеріали для студентів з усіх предметів обов'язкового циклу. Особливу увагу було приділено технологіям підготовки та розміщення навчально-методичних матеріалів та взаємодії викладача і студента.

Також була продемонстрована система відео конференцій, за допомогою якої можливо здійснити безпосередню взаємодію викладача та студента.

Тема викликала велику зацікавленість учасників, фахівцям було задано багато питань.