На навчання –до Польщі!

9 лютого 2014 року о. 6 годині ранку від головного корпусу НУВГП відправились перші дві групи студентів НУВГП у м. Люблін на навчання. Як чекали цієї миті всі, хто був задіяний в цьому непростому проекті-керівництво Навчально-наукового інституту заочно-дистанційного навчання,  працівники  відділення європейської освіти ( яке входить до складу цього інституту) та студенти!  Адже саме для студентів відкриваються нові шляхи до зростання як фахівців, відкривається реальна європейська перспектива, про яку так багато сьогодні лише говориться в країні.

Скільки праці було вкладено в те, щоб  була реалізована  ідея, автором якої є проф. Пелех  Ю.В. ! Цьому сприяли численні поїздки керівництва Національного університету водного господарства та природокористування у м. Люблін щодо узгодження навчальних планів та програм, вироблення стратегії співпраці та системи навчання.  На теренах України є приклади навчання  студентів за спільними програмами підготовки, однак не було жодного випадку, коли таке навчання було реалізоване саме  для державних навчальних закладів. Cтуденти, що навчаються в НУВГП за програмами університету Люблінська політехніка та отримують одночасно два дипломи, вчаться один семестр в Україні, а один – в Польщі. Для отримання відповідної ліцензії необхідно було пройти надзвичайно складну на сьогодні процедуру ліцензування за програмами підготовки закордонних навчальних закладів , що було зроблено  в НУВГП на сьогодні для двох спеціальностей –“менеджмент” та “інформатика”. Тут хочеться особливо подякувати проф. Пелеху Ю.В. за підтримку процедури ліцензування на рівні МОН України  та завідувачам кафедр менеджменту та інформатики, які організували підготовку навчальних планів та інших необхідних  ліцензійних матеріалів  у надзвичайно складних умовах .

Далі - робота приймальної комісії, реклама спеціальностей у скорочені терміни. На “відмінно” спрацював відділ європейської освіти Навчально-наукового інституту заочно-дистанційного навчання на чолі з начальником відділу Корнелюк І.А., який не лише організував роботу по набору студентів  але й весь навчальний процес .

І ось настала ця хвилююча мить–виїзд  до Польщі на навчання. Незважаючи на переживання та хвилювання самих студентів, проводи «перших ластівок» відбулися з позитивним настроєм. Студенти налаштовані на результативну працю - адже перед ними відкривається нова, якісно інша сторіночка у житті.

Проводжали студентів  начальник відділу європейської освіти     Корнелюк І.А. , в.о. директора ННІЗДН Турбал Ю.В, супроводжував групу-методист відділу європейської освіти ННІЗДН  Власюк Г.М.

Щасливої вам дороги, дорогі наші студенти, та успіхів у навчанні! Чекаємо вас з нетерпінням на навчання у наступному семестрі.

В.о. директора ННІЗДН Турбал Ю.В.