Щодо питання про вирішення подальшої долі студента Максима Савича

25 січня 2014 року після закінчення зборів трудових колективів кафедр геодезії та картографії, землеустрою, кадатстру, моніторингу земель та геоінформатики університету, до проректора з науково-педагогічної та методичної роботи проф. Пелеха Ю.В. звернулись керівники відповідних кафедр з проханням сприяти вирішенню питання допомоги студенту 3 курсу ННІ Агроекології та землеустрою Максиму Савичу. Ю.В. Пелех в телефонній розмові поставив до відома про ситуацію що склалася президента університету, народного депутата України М. П. Сороку, який перебуває у м. Києві. Президент університету М.П. Сорока доручив проф. Пелеху Ю.В. підготувати звернення до відповідних органів з проханням від колективу університету.