Кращі університети світу

Кращі університети світу

Гарвардський університет в США

Harvard University - найстаріший вищий навчальний заклад в Америці; його історія починається в 1636 році. У стінах Гарвардського університету вчилися відомі політики і підприємці: Джон Кеннеді і Майкл Блумберг, Девід Рокфеллер і Франкліна Рузвельт, Генрі Кіссінджер і Барак Обама.

Кембриджський університет в Великобританії

Кембридж, що входить в знамениту «Лігу Плюща», примітний не тільки своєю тривалою і багатою історією (університет заснований в 1209 році), але і безпрецедентною кількістю випускників, які досягли великих успіхів в науці і мистецтві. За час свого існування університет випустив 83 лауреата Нобелівської премії - більше, ніж будь-який інший вуз світу.

Університет Макгілла в Канаді

McGill University займає 19 місце в рейтингу, складеному газетою Guardian. Серед знаменитих випускників університету - 9 нобелівських лауреатів, кілька прем'єр-міністрів, безліч чудових спортсменів, акторів, письменників і журналістів.

Швейцарська вища технічна школа

Вища технічна школа Цюріха по праву вважається найпрестижнішим вузом країни і одним з кращих технічних вузів світу. Головна спеціалізація школи - архітектура і будівництво, інженерні науки, математика, хімія. Чи в світі знайдеться ще один вуз, який випустив таку кількість нобелівських лауреатів в галузі хімії і фізики. У різні роки студентами школи були Вільгельм Рентген, Альберт Ейнштейн, Отто Штерн та інші чудові вчені.

Паризька Політехнічна школа

В системі освіти Франції престижніше навчання вважається не в університетах, а в Вищих Школах. Серед таких шкіл École Polytechnique - найвідоміший вищий навчальний заклад Франції, чия історія тісно пов'язана з історією країни. Спочатку призначена для підготовки інженерів, Політехнічна школа дала Франції і світу величезну кількість прославлених вчених, політиків і військових.рініті-коледж в Ірландії

Розташований в самому серці ірландської столиці, Трініті-коледж входить в число семи найстаріших вузів англомовного світу. Серед його знаменитих випускників - Семюел Беккет і Оскар Уайльд, Джонатан Свіфт і Едмунд Берк, Кріс де Бург та Олівер Голдсміт.

Гейдельберзький університет імені Рупрехта і Карла в Німеччині

Історія університету Гейдельберга бере початок в 1386 році - це найстаріший вуз на території сучасної Німеччини. Саме тут розташовується знаменита Гейдельберзькому бібліотека, заснована одночасно з університетом. Студентами університету в різний час були Макс Вебер, Осип Мандельштам, Еріх Фромм, Софія Ковалевська, Микола Кузанський і інші літератори, вчені, винахідники, філософи і політики.

Токійський університет в Японії

Університет Токіо - найбільший освітній центр не тільки в Японії, але і у всьому світі: тут навчається понад 2000 іноземних студентів. Гордість і слава університету складають факультети філології та юриспруденції, а також дослідні лабораторії, оснащені за останнім словом техніки. Зі стін університету вийшла ціла плеяда найвідоміших японських письменників і політиків.

Мальтійський університет

Єдиний університет на Мальті є також одним з найстаріших вузів в Європі. Він був заснований орденом Єзуїтів в 1592г. Репутація Мальтійського університету настільки висока, що отриманий диплом дуже високо ціниться по всій Європі. Найчастіше студенти після отримання диплома бакалавра продовжують своє навчання в таких знаменитих вузах, як Гарвард, Прінстон або Кембридж. Мальтійський університет не так давно вступив в Болонський процес і  ввійшов у склад  декількох університетських спільнот, мета  яких - це розвиток міжнародних зв'язків.

Сіднейський університет в Австралії

Університет Сіднея заснований в 1850р. є найстарішим університетом Австралії та входить в об'єднання «Група восьми». Сіднейський університет входить в список ста кращих університетів світу і разом з цим - до трійки кращих в Австралії. За останніми даними вважається що цей університет входить до списку провідних серед дослідницьких інститутів . Це найбільший навчальний заклад - вміщує в себе 12 кампусів, 17 факультетів, а на його ста кафедрах навчається понад 30 000 студентів з усіх куточків планети.назад