Конкурс учнівської молоді з інформаційних технологій

В університеті відбувся обласний конкурс учнівської молоді з інформаційних технологій.

Як розповів  директор навчально-наукового інституту заочно-дистанційного навчання та голова журі  Юрій Турбал, такий конкурс у нашому закладі відбувається вже четвертий рік поспіль. До складу журі також входили викладачі кафедри прикладної математики  й навчальних закладів Рівненщини, зокрема, Костопільського та Березнівського районів.

Участь у змаганнях з програмування брали учні  Рівненщини 7 -11 класів.

Конкурс проходив у трьох номінаціях: «Програмування», «Веб-дизайн» та «Офіс-менеджмент» і включав два етапи: написання конкурсних завдань  та захист домашніх робіт.

Конкурсні завдання були на зразок олімпіадних, а ось домашні роботи  представляли собою розроблені учасниками власні веб-сайти, прикладні програми, мультимедійні системи тощо.

Як відмічає Юрій Васильович, участь  у таких конкурсах дає можливість  юнацтву розширити свої знання в інформаційних технологіях, побачити  ІТ-розробки   інших учасників,  потренуватися у  публічних виступах. А ще є  гарним тренінгом у програмуванні.

Тож у командному заліку переможці розташувалися наступним чином: Рівненський природничо-математичний ліцей «Елітар» – І місце;    Костопільський центр технічної творчості та  комп’ютерних технологій і команда Сарненського району розділили ІІ місце; Дубенська міська станція юних техніків – ІІІ місце.

Не залишилися переможці і без подарунків.  Найкращі  знавці ІТ-технологій отримали футболки з логотипами  НУВГП, а також сувенірну продукцію, довідники, календарі тощо. А ще пройшлися з екскурсією  університетом  та  відвідали музей вишу.