Європейський диплом дистанційно - гарантовано НУВГП !

Сьогодні відбулися зустічі представників НУВГП та Університету прикладних наук імені Яноша Кодолані зі студентськими активами Рівненського державного гуманітарного університету та Національного університету "Острозька академія". Метою зустрічей була презентація спільної дистанційної програми навчання НУВГП та УПН імені Яноша Кодолані зі спеціальності "Менеджмент туристичного бізнесу", що розрахована на один рік навчання на базі ОКР "бакалавр" та "магістр будь-яких напрямів підготовки. Представники обох ВНЗ відповіли на числені запитання студентів сусідніх вишів, які виявили бажання навчатись за спільною програмою. Це приклад справжньої і дієвої співпраці, декларованої президентом університету Миколою Петровичем Сорокою як головою ради ректорів Рівненщини.