Європейська освіта в НУВГП – нові горизонти

З 12 по 14 травня делегація університету у складі директора Навчально-наукового інституту заочно-дистанційного навчання проф. Пелеха Ю.В., директора Інституту післядипломної освіти проф. Маланчука З.Р., завідувача кафедри економіки підприємства проф. Кушнір Н.Б. брала участь в урочистостях з нагоди 60-ти річчя Політехніки Любельської (м. Люблін, Республіка Польща). Під час святкування ректорові Політехніки Любельської проф. Піотру Кацейку було передано пам’ятний подарунок від президента НУВГП проф. Сороки Миколи Петровича – ікону Пресвятої Богородиці Діви Марії, виготовлену з рівненського бурштину та пам’ятну адресу.

Під час робочих зустрічей з польськими колегами з факультетів: менеджменту (проф. Н.Б. Кушнір – др. Йоланта Слонєц), механічного (проф. З.Р. Маланчук – др. Павєл Комада), інформатики (проф. Ю.В. Пелех – проф. Вольдемар Вуйцік), було остаточно погоджено навчальні плани та програми та отримано дозвіл ректора проф. Піотра Кацейка для навчання майбутніх студентів НУВГП за спеціальностями «Менеджмент», «Інформатика», «Мехатроніка», «Архітектура» державного університету «Політехніка Любельська».

Під час зустрічі з деканом факультету Інженерії механічної і робототехніки Академії гірничо-господарської у Кракові проф. Антоні Калюкєвичем було досягнуто домовленості про укладання Генеральної угоди про партнерство та співробітництво між двома ВНЗ.

Під час зустрічі з ректором Політехніки Свєнтокжижської проф. Станіславом Адамчаком досягнуто домовленості про підписання угоди про співпрацю між НУВГП та Політехнікою Свєнтокжижською (м. Кєльце).